בכל מקום

בכל זמן

אימון אישי

מהי שיטת ה Lite Talk ?

קורס לימוד אנגלית בדגש על דיבור
מפסיקים להגיע לכיתות ומתרכזים בתרגול. עם הג'רוזלם פוסט Lite Talk לומדים אנגלית בטלפון ומשפרים את השפה בדגש על דיבור, הבנה, ניהול שיחה והביטחון בדיבור באנגלית

@ The Jerusalem Post Group

עם המורים הטובים ביותר
לנו ב Lite Talk יש ניסיון רב עם מאות מורים דוברי אנגלית שפת אם ומעל לאלפי תלמידים שלומדים איתנו אנגלית מעל ל-15 שנים. כל סוגי האנגלית, מבסיסית ועד לעסקית מתקדמת 

תכנית מותאמת לכל תלמיד
ב Lite Talk מתאימים את הרמה שלנו – אליכם. אימון טלפוני אישי אחד על אחד בהתאם לרמת ההבנה שלכם ולא של כיתה שלמה.

לומדים אנגלית בכל זמן ובכל מקום
ניתן ללמוד אנגלית רבע שעה בדרך לעבודה, בחזרה הביתה מהחדר כושר או אפילו לפני השינה! לא צריך לתכנן את הלו"ז בהתאם לקורס. אנחנו ב Lite Talk מתאימים את האימונים שלנו עבורכם. מתי שנוח לכם ומתי שאתם בוחרים

בואו לצבור ביטחון שיעזור לכם לפתח שיחה באנגלית בכל נושא שתבחרו. 
קבעו היום אימון ניסיון בטלפון עם צוות המאמנים שלנו

השאירו פרטים נוספים

למי מתאימה שיטת ה Lite Talk?

אילו תוכניות אנגלית קיימות?

עדיין לא בטוחים איזו תוכנית מתאימה לכם?

התלמידים שלנו ממליצים

למי שרוצה לשפר את כישורי השיחה באנגלית לקראת רילוקיישן או לחילופין לניהול שיחה חברתית, לדבר עם תיירים, או לפני טיסה לחו"ל. 

למי שרוצה לשפר האנגלית המקצועית בהתאם לתחום העיסוק הרלוונטי.  

למי שרוצה לשפר את האנגלית לקראת כניסה למקום עבודה חדש בו יש צורך באנגלית ברמה גבוהה או מעוניין לשפר את התפקיד שלו בתוך ארגון קיים 

למי שרוצה להתכונן לבחינות בגרות באנגלית או להתכונן ללימודים אקדמיים כמו מבחן אמי"ר או מבחן אמיר"ם. 

לכל מי שרוצה לשפר את האנגלית הבסיסית שלו ולנהל שיח בשפה האנגלית ברמה גבוהה.

לימודי אנגלית לילדים

לימודי אנגלית למתחילים

לימודי אנגלית למתקדמים

לימודי אנגלית מדוברת

לימודי אנגלית עסקית

עם הג'רוזלם פוסט Lite Talk, תוכלו להתאים את תכנית הלימודים לפי רמת האנגלית שלכם ובהתאם לצורך המטרות האישיות, לימודיות ועסקיות שלכם. אנו בג'רוזלם פוסט מעמידים לרשותכם צוות גדול ומיומן של מאמנים אישיים דוברי אנגלית שפת אם שיתרגלו איתכם את השיחה באנגלית במקום ובזמן שנוח לכם.

השאירו פרטים נוספים

לשיעור נסיון מתנה
מלאו את פרטיכם

חיילים משוחררים- לחץ כאןלייט טוק ילדים- לחץ כאן

אתמול- 2.4.20 היה לי שיעור עם המורה בר. אני רוצה לציין כי מאוד נהניתי איתה בצורה שבה היא לימדה אותי ואשמח אם תשבצו לי את השיעורים הבאים איתה. כמו כן, סיכמתי איתה שהיא תעדכן אתכם שחשוב לי להתמקד בשיעורים הבאים על שיחות רציפות ואוצר מילים ופחות על מילות יחס. אשמח אם תטפלו בזה ואף תחזרו אלי לקביעת שיעורים נוספים.

יהודית דנינו


מאוד מרוצה מהמורים, בעיקר מהמורים: מריבט ויונתן. אוהבת שמורים אלו "מאפשרים לי להתבטא, אנשי שיחה טובים, לא מדברים איתי כלל בעברית, נותנים הערות טובות, מרגישה שקידם אותי בעבודה ויכולה להתבטא באנגלית במסגרת עבודתי בעקבות שיחות הלייטוק. עובדת כבודקת תכנה, לוקחת חלק פעיל בשיחות ויודעת זמנים, אני מוצאת את השיחות של הלייטוק כפתרון המצוין ביותר עבורי! זו כבר החבילה השנייה שרכשתי".

זהבית גנון

חיה, מורה שלווה מלאה בסבלנות אינסופית. יודעת להתעקש על הדברים החשובים. מעבירה נהדר את החומר, התחלתי ברמה של מתחילים ומרגיש התקדמות בכל אימון ואימון.

יעקב בכר

2423

*

The Jerusalem Post lite Talk

לימודי אנגלית מדוברת בטלפון מכל מקום

עצם פנייתך ומילוי הפרטים בטופס ההתעניינות מהווה הסכמתך כי הפרטים והנתונים שמסרת יישמרו במאגרי המידע של קבוצת הג'רוזלם פוסט וישמשו את קבוצת הג'רוזלם פוסט לקבלת מידע או/ו מסרים פרסומיים.